FIRÇALAMA-TOZ EMİŞ MAKİNESİ

Bir baskı Makinasının giriş kısmına veya bir başka Makinanın, örneğin germe tezgahı, yayma tertibatı (veya “düğüm atıcı”) v.s. gibi Makinaların giriş ve çıkış kısmına monte edilebilir, kumaşın üzerindeki havları, tozu ve diğer pislikleri temizlemek için gerekli görülen her yerde çalıştırılır.

MFT-2000

Kumaş ilk önce iki adet fırçalama-dövme silindiri arasından geçer. Silindirler üzerine dövücü elemanlar ve özel fırçalar monte edilmiştir. Bu parçalar gerektiğinde değiştirilebilirler. Silindirlerin dönme İstikameti kumaşın akış istikametinin tersinedir. Her silindir bir elektrikli motor vasıtasıyla döndürülür.

Silindirler takriben 750 d/d bir hıza sahiptir. Kumaşın kalitesine ve strüktürüne göre 45 dereceye kadar ayarlanabilirler, öyle ki her türlü kumaş tipi optimal bir şekilde temizlenebilir. Kumaş, fırça ünitesini terk ettikten sonra, iki adet toz emici arasından geçer. Bu suretle dövülüp dökülen toz, kumaş bantının yan tarafındaki yüksek basınçlı fan vasıtasıyla emilir, fanın hava çıkış kısmındaki toz tutma kabinine üflenir. Bu kabin optimal toz tutma efektinin elde edilmesi amacıyla üç çıkış ağızlı bir toz tutma seti ile donatılmıştır.

ÜRÜN VIDEOSU

Temel Fonksiyonlar :

Her türlü kumaş temizlenebilir.
Kumaşa az veya çok basma imkanı.
Fırçalamaya + dövme ilave edilebilir (İsteğe bağlı).
Güçlü toz emiş fanı ve toz toplama ünitesi.
Pratik montaj imkanı.
Yüksek kapasite
Sessiz çalışma ve pratik değişebilen torbalar.