BAŞLIK YAPIŞTIRMA MAKİNESİ

İyi bir baskı neticesi elde edebilmenin ön şartı, başlıkların _şablona çok düzgün bir şekilde, yani paralel ve tam merkezleyerek yapıştırılmasından geçmektedir. Memnun Makina’nın Başlık Yapıştırma Makinesi MSD-4500 burada ideal hizmetler vermektedir.

DEFALARCA MÜKEMMEL BASKI İÇİN

İyi bir baskı neticesi elde edebilmenin ön şartı, başlıkların şablona çok düzgün bir şekilde, yani paralel ve tam merkezleyerek yapıştırılmasından geçmektedir. Memnun Makina’nın Başlık Yapıştırma Makinesi MSD-4500 burada ideal hizmetler vermektedir.

Yapıştırma işlemi, ısıda sertleşen bir özel yapışkan ile yapılmakta olup, bundan her bir başlık için çok az bir miktar kullanılmaktadır. Başlıkların yapıştırma sahasının her iki kenarında birer rezistans bulunmakta olup, bu rezistansların
dışına yerleştirilmiş birer fan vardır. Bu şekilde dengeli bir ısı dağılımı meydana gelir ve bu suretle de yapıştırıcının dengeli bir şekilde sertleşmesi elde edilir. Fan ile üflenen hava rezistanslardan geçer ve rezistansların ön tarafında bulunan hava yönlendirme aparatları ile dengeli bir şekilde üfler. Böylece başlıklar, şablonlara her noktadan eşit olarak yapıştırılmış olur.

Temel Fonksiyonlar :

Yapıştırma süresi ve kaliteli yapıştırma
Şablonun her iki başını eşit sıcaklık ayarı yani iki adet termostat ayarı ile yapıştırmak.
Her iki başlığı şablona yapıştırırken baskıya takılacak şekilde dengeli takılması.